X
تبلیغات
رایتل

مقاله درباره قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است

دوشنبه 21 تیر 1395 ساعت 23:09
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
مقاله درباره قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است

مقاله درباره قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است

مقاله درباره قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

 

تعداد صفحه:33

فهرست و توضیحات:

مقدمه

تجزیه و تحلیل

روش تحقیق

سابقه تحقیق

اصطلاحات و مفاهیم

قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است

خبرگزاری فارس: رئیس دایره روحانیت اهل سنت استان کرمانشاه گفت: قانون اساسی، منشور و محور وحدت ملی وانسجام اسلامی ماست و تمام محورهای وفاق در این قانون وجود دارد که با مراجعه و رعایت آن بسیاری از نگرانی‌ها برطرف می‌شود.

  

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، منان امینی در نشست بررسی نقش همگرایی قومی و مذهبی در تقویت وحدت ملی و انسجام اسلامی در دفتر خبرگزاری فارس در کرمانشاه افزود: براساس قانون اساسی به عنوان میثاق وحدت ملی و انسجام اسلامی، تکلیف بسیاری از کارها روشن است و همه مردم و صاحبنظران برای تقویت این انسجام قانون را ملاک قرار دهند.

وی ادامه داد: برخی مسائل که تفرقه انگیزانه است، نباید مطرح شود و حفظ نظام در وهله اول یک اصل است که باید به آن توجه کرد و در سال اتحاد ملی وانسجام اسلامی محورهای وفاق ملی باید تبیین، تدوین و رعایت شود.

امینی با اشاره به تاثیر رسانه‌ها در وحدت و انسجام ملی گفت: مطبوعات و رسانه ها با قلم و اندیشه خود می توانند بعنوان یکی از عوامل مهم وحدت فعالیت کنند و اتفاقا می توانند با عملکرد ضعیف و یا خدای نکرده مغرضانه بعنوان عامل تفرقه و ضدوحدت ایفای نقش کنند و این رسالت باید توسط صاحبان قلم و فکر در رسانه بررسی و راهکارهای ایجاد وحدت ملی و اسلامی دنبال شود.


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید مقاله درباره قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است جهت خرید مقاله درباره قانون اساسی، محور وحدت ملی و انسجام اسلامی است
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.