X
تبلیغات
زولا

پروژه تعاونی کشاورزی

چهارشنبه 23 تیر 1395 ساعت 07:52
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
پروژه تعاونی کشاورزی

پروژه تعاونی کشاورزی

پروژه تعاونی کشاورزی

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

  

تعداد صفحه83

 

فهرست مطالب

 

که مقدمه :

شرکت تعاونی کشاورزی و روستایی :

تعریف شرکت تعاونی :

هدف شرکتهای تعاونی کشاورزی

اساسنامه شرکت تعاونی  کشاورزی  کلیات

مقدمه :

از جمله اهداف تعاونی ها تامین نیاز اعضاء ایجاد ارزش افزوده و تحصیل در آمد متناسب می باشد . نوعی از شرکت های تجاری که نه سرمایه  و نه ضمانت شرکاء در آن تاثیر کلی دارد بلکه  شرکاء و کثریت آنها موثر است شرکت تعاونی هستند .

در قبال احتیاجات روز افزون افراد ضعیف مخصوصاً کشاورزان و کارگران ، جزء با کمک یکدیگر نمی توانند مشکلات بزرگی را حل کنند یک فرد توانا شاید بدون کمک دیگران بتواند حوائج را بر آورد ولی بیشتر افرادی که از جنبه مالی ضعیف اند کمک نکنند هرگز نمی توانند زندگی خوبی داشته باشد . یک نیروی ضعیف در جامعه ناچیز است و در مقابل احتیاجی که در اثر توسعه دائره تمدن هر ساعت اضافه می شود نمی تواند وسائل راحتی خود را فراهم نماید . پی این نیروها هر قدر ضعیف باشند . اگر متمرکز شوند قدرت بزرگی تشکیل می دهند که در سایه آن شرکائی که از آن بهره مند می شوند به هر هدف اقتصادی که مایل باشند خواهند رسید .

 

 

 

تعریف شرکت تعاونی :

الف ) شرکت تعاونی شرکتی است مرکب از اشخاص حقیقی یا حقوقی که به منظور رفع نیازمندی های مشترک و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی اعضاء از طریق خودیاری و کمک متقابل و همکاری آنان … تشکیل می شوند .

البته تعریف فوق از شرکت تعاونی – تعریفی رسا و بی نقص نیست زیرا بزرگترین هدف شرکت تعاونی حذف واسطه گری و دلالی و تامین خدمات شرکاء از جمله مواد اولیه مستقیماً توسط شرکت و با سرمایه گذاری و همکاری اعضاء می باشند

شرکت تعاونی کشاورزی


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید پروژه تعاونی کشاورزی جهت خرید پروژه تعاونی کشاورزی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.