X
تبلیغات
رایتل

تحقیق در مورد پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات

سه‌شنبه 22 تیر 1395 ساعت 07:52
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
تحقیق در مورد پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات

تحقیق در مورد پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات

تحقیق در مورد پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

  

تعداد صفحه:23

 

  

 فهرست مطالب

 

 

پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات

پیشرفت رشد تکنولوژیها

بیشتر از مجموع اجزاء

روغن و مخلوط وایب

تکنولوژی جدید پدیدار

نرم‌افزار (کنترل وضعیت)

برتری در اکسیلون                                                                           


 

 

 

تکمیل تکنولوژیهای کنترل وضعیت ـ مثل کنترل تغییرات و تجزیة روغن ماشین ـ روند بهبودی و تکنولوژیهای جدید بوجود آمدند. در اضافه، آنها باهم در ارتباطند توسط سیستم نرم‌افزاری پر انرژی که کنترل می‌کند دِتا را.  توسط رابرت سُوَن کَمپ1

مدتهای مدیدی بود که تولید‌کنندگان نیروی برق سعی براین داشتند که راهی برای تعمیرات و نگهداری PdM (مدولاسیون تداوم پالس) و همینطور کنترل وضعیت ابزار پیدا کنند. تکنولوژیهای ماهر و پیشرفته با کاهش عیوب دستگاهی و افزایش دستگاههای خُبرة موجود و حذف و رفع تعمیرات غیرضروری که قبلاً وجود داشت، جایگاهی خوب برای خود بوجود آورده‌اند.

 حتی اغلب متصدیان تعمیرکار و محافظ به این توافق رسیده‌اند که به ندرت برنامه‌های  PdM در ولتاژکامل قراردهندواینکار باید تا اندازه‌ای انجام‌ گیرد به دلیل اینکه قیمت تکنولوژی  PdM و سخت‌افزار و نرم‌افزار که وضعیت تجهیزات را کنترل می‌کند بطورمداوم توسط تهیه‌کنندگان بالا می‌رود. مصرف‌کنندگان اغلب از این ابزارهای جدید و ناکامل در وسایل توسعه یافته استفاده می‌کنند. این حقیقتی است برای رشد بیشتر (تکنولوژیهای اولیه  PdM):

کنترل تغییرات، تجزیة نمونه روغن ماشین و ترموگرافی مادون قرمز برای استفاده‌های تازه‌کار خوب است (تکنولوژیهای ثانویه PdM ): کنترل جریان موتور، آزمایش مافوق صوت و آشکار ساختن سوراخ لامپ لیزری.

تولید‌کنندگان برق در حال کنترل مشکلات همراه با تعلیم متخصصان بوسیلة مخازن بیرونی یک قسمت یا تمام برنامة‌شان به متخصصان  PdM هستند. (تمام برنامه‌ها و مشکلات را به متخصصان تعلیم می‌دهند).

دلیل دیگر برنامة PdM ممکن است اُفت ولتاژ کامل باشد با همة تکنولوژی اطلاعاتIT) ) مشکل: بار اضافی اطلاعات، مقدار داده ( data) در برنامة PdM   جامع که باید جمع شده، سازماندهی شود، بایگانی، تجزیه و تحلیل شود. مثل یک تسونامی1 که کوچک شروع می‌شود سپس ساخته می‌شود تا زمانیکه نامتناسب‌ها از بین برود. برای کمک به حل این مشکل تولیدکنندگان برق بر سر دو راهی هستند که از طریق تعهد مراجعه‌کننده یا منسوخ دست به کار نرم‌افزار بزنند. 


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید تحقیق در مورد پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات جهت خرید تحقیق در مورد پیش‌بینی تکنولوژی‌های نگهداری و تعمیرات
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.