X
تبلیغات
رایتل

تحقیق در مورد انواع سیستم های زهکشی

سه‌شنبه 22 تیر 1395 ساعت 02:23
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
تحقیق در مورد انواع سیستم های زهکشی

تحقیق در مورد انواع سیستم های زهکشی

تحقیق در مورد انواع سیستم های زهکشی

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

  

تعداد صفحه15

 

فهرست مطالب

  انهار زهکشی

زهکشهای لانه موشی

شکل 2-5جریان آب به داخل زهکشهای لانه موشی

زهکشهای منفرد و مرکب

انواع سیستمهای زهکشی

هر سیستم زهکشی به طور معمول شامل مجموعه ای از زهکشهای زیر زمینی و زهکشهای سطحی است . زهکشهای زیر زمینی، شبکه ای از زهکشهای روباز، مزرعه یا لوله های زیر زمینی است که مستقیما آب مازاد را از مزارع و قطعات زراعی جمع آوری و به سمت سیستم زهکشهای روبازی هدایت می کند که این آبها را از منطقه خارج می سازد.

زهکشهای اخیر باید امکانات مطمنی را برای تخلیه جریان زهکشهای زیر زمینی بوجود آورد . شبکه زهکشهای موجود در هر سیستم زهکشی را می توان  در سه گروه طبقه بندی نمود .(2-2) .

زهکشهای مزرعه یا ترالها ، که نوسانات سطح آب زیر زمینی را کنترل می کند و در بعضی موارد ممکنست رواناب سطحی را نیز جمع آوری نماید .

زهکشهای جمع کننده : جریان زهکشهای مزرعه به زهکشهای جمع کننده تخلیه می شود که به عنوان انتقال دهنده آب عمل می نماید . در بعضی موارد ممکنست این زهکشها ، جریانهای سطحی را نیز دریافت و تخلیه نماید .

زهکشهای اصلی : جریان آب زهکشهای جمع کننده به زهکشهای اصلی تخلیه شده و از این طریق به سمت تخله گاه انتهایی منطقه هدایت می شود در بعضی موارد ممکن است شبکه زهکشهای اصلی خود مشتمل بر مجموعه ای از زهکشهای درجه یک و دو زهکشهای فرعی و جانبی باشد .


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید تحقیق در مورد انواع سیستم های زهکشی جهت خرید تحقیق در مورد انواع سیستم های زهکشی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.