X
تبلیغات
رایتل

تحقیق در مورد انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز)

سه‌شنبه 22 تیر 1395 ساعت 00:38
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
تحقیق در مورد انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز)

تحقیق در مورد انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز)

تحقیق در مورد انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز)

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

  

تعداد صفحه21

 

فهرست مطالب

 

کاربرد پمپ های سانتریفیوژ:

انواع پمپهای گریز از مرکز

عوامل موثر بر ظرفیت  پمپهای  سانتریفوژ

الف ? پروانه Impeller :

اجزا اصلی و ساختمان مکانیکی:

  ب - رینگ های سایشی

 

جهت حرکت پروانه:

جهتی است عمود بر فرو رفتگی پره های درون پمپ. پمپهای گریز از مرکز از پر مصرف‌ترین پمپهائی می‌باشند که در صنعت بطور فراوان بکار می‌روند. حسن این پمپها در آنست که گذر حجمی سیال در آنها یکنواخت بوده و همچنین چنانچه لوله تخلیه مسدود و یا تنگ شود، فشار زیادی که به پمپ آسیب رساند ایجاد نخواهد شد در نتیجه بار آن بحدی نخواهد رسید که موتور محرک خود را از کار بیندازد.

دو نوع افت فشار داریم: افت اصطکاکی و افت اتصالات. عملکرد موفق یک پمپ تا حدود زیادی بستگی به انتخاب و نصب صحیح آن دارد. جهت حصول اطمینان از حداکثر کارایی پمپ و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری ، انتخاب پمپ باید با عرضه اطلاعات صحیح به کاتولوگ صورت گیرد. بیشتر سازندگان پمپ اطلاعات لازم در خصوص پمپ تولیدی خود را در کاتولوگ و کتابچه راهنما ذکر می‌کنند:

اطلاعاتی از قبیل نصب ، عملکرد و تعمیر و نگهداری. در این مبحث منتخبی از این گونه دانستنیها درباره پمپهای سانتریفوژ و همچنینی عیوب متصوره ، علت و چگونگی رفع این عیوب ذکر می‌گردد.

 

 

انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز):

   این پمپ ها بر اساس طراحی پروانه ها و تعداد پروانه ها کلاس بندی می شوند. یک پمپ چند مرحله ای بیشتر از یک پروانه دارد. یک پمپ دو مرحله ای دو پروانه دارد. یک پمپ دو مرحله ای اثر یکسانی، همچون دوپمپ یک مرحله ای که به صورت سری میباشد، دارند. خروجی پمپ اول وارد


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید تحقیق در مورد انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز) جهت خرید تحقیق در مورد انواع پمپ های سانتریفیوژ (گریز ازمرکز)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.