X
تبلیغات
رایتل

تحقیق در مورد احداث باغ زیتون

یکشنبه 20 تیر 1395 ساعت 08:03
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
تحقیق در مورد احداث باغ زیتون

تحقیق در مورد احداث باغ زیتون

تحقیق در مورد احداث باغ زیتون

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

  

تعداد صفحه7

 

 مقدمه

رشد نسبی جمعیت تقاضا برای تهیه مواد غذایی و سایر نیازهای جمعیت را افزایش  می دهد . متولی تامین نیازهای غذایی و بخشی از اقتصاد خانواده ها و یا جامعه بخش کشاورزی است .

با محدود بودن اراضی زراعی توسعه کشاورزی در اراضی منابع طبیعی و ملی را افزایش  می دهد بنابراین فشار در بخش کشاورزی به روش منبع طبیعی سنگین می نماید . منطقی است که از منابع طبیعی خدادادی و استعدادهای بالقوه آن در جهت افزایش تولید و          اشتغال زایی در جامعه استفاده گردد تا ظمن حفاظت از خاک و آب از فرسایش خاک جلوگیری نمود .

وزارت کشاورزی و منابع طبیعی و جهاد سازندگی مردم و علاقه مندان در امر طرح طوبی را استعانت و یاری می نمایند تا در حهت توسعه پایسداری در جامعه و کشور با پشتیبانی مالی و فنی گامی مثبت در احداث باغات بر حسب شرایط و استعدادهای موجود در هر منطقه برداشت شود . بنابراین این طرح احداث باغ زیتون در منطقه مورد نظر می تواند ظمن تولید انبوه برای نیاز منظقه و صدور به خارج جهت ازر آوری در اشتغال زایی و جلوگیری از مهاجرت افراد تاثیر به سزایی داشته باشد . و از طرف دیگر مدیریت صحیح و اصولی بر طبیعت اعمال می گردد .

مجری یا مجریان طرح

مجری طرح احداث باغ زیتون آقای حاج عادل امینی فرزند حمد الله اسکن گچساران شهرک صنعتی ،با تعداد 50 نفر از اعضاء خانواده خویش مجری و مسئول طرح ماکارونی .

محل اجرای طرح

ایشان متقاضی یک قطعه زمین به مساحت 8 هکتار از اراضی ملی شده ،منابع طبیعی پلاک واقع در ضلع شمالی شهرک صنعتی گچساران در 5


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید تحقیق در مورد احداث باغ زیتون جهت خرید تحقیق در مورد احداث باغ زیتون
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.