طرح پرورش قـارچ خوراکـی

جمعه 18 تیر 1395 ساعت 06:35
[ad_1] طرح پرورش قـارچ خوراکـی فروشگاه فایل فروش

طرح پرورش قـارچ خوراکـی

طرح پرورش قـارچ خوراکـی دسته: کار آفرینی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 34 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 13

طرح پرورش قـارچ خوراکـی قـارچ خوراکـی طرح توجیهی قـارچ خوراکـی

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

     مواد پروتئینی ، یکی از مهم ترین اجزای مواد غذایی مورد استفاده انسانها است. نیاز طبیعی بدن انسان به این مواد ، مبین ضرورت استفاده آنها در سبد غذایی خانواده ها است. از دیرباز انواع گوشت ها، خصوصا گوشت قرمز‌ منبع اصلی تامین پروتئین موردنیاز انسان بوده است.

 

     لکن در حال حاضر ، به واسطه تغییر روش زندگی از سنتی به ماشینی و کاهش تحرک افراد در زندگی روزمره ، استفاده از گوشت قرمز بدلیل دارا بودن مقدار زیادی مواد چرب رو به کاهش نهاده و در عوض، استفاده از مواد غذایی ای که با داشتن مقدار کافی پروتئین، برای سلامتی زیان آور نباشند مورد توجه واقع شده است. حبوبات ، سویا و قارچ خوراکی مهم ترین منابع پروتئین غیر حیوانی هستند که امروزه به طور وسیع مصرف می‌شوند. در این میان بازار مصرف قارچ خوراکی به دلیل افزایش سطح آگاهی جامعه نسبت به فواید و روش مصرف آن ، روند رو به رشدی را تجربه می‌کند.

 

    قارچ ، به علت اینکه سرشار از مواد پروتئینی ، گلوسیدی ، ویتامین‌ها و لیپیدها است می‌تواند غذای مناسب و کاملی برای انسان به شمار آید. ضمن اینکه به واسطه سهولت پرورش قارچ های خوراکی می‌توان آنها را به صورت تازه ، خشک ، کنسرو و پودر به بازار عرضه نمود.

 

   اجرای این طرح به عنوان یک فعالیت تولیدی ، ضمن اینکه گامی به سوی خود اتکایی کشور  در صنایع غذایی به شمار می‌رود، می‌تواند بسترساز اشتغال به کار نیروهای متخصص ( خصوصا در علوم کشاورزی ) و فاقد تخصص گردد. ضمن اینکه بانوان کارآفرین نیز می‌توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند.

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

برچسب ها : طرح پرورش قـارچ خوراکـی , طرح پرورش قـارچ خوراکـی , قـارچ خوراکـی , طرح توجیهی قـارچ خوراکـی

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

طرح پرورش قـارچ خوراکـی
[ad_2] طرح پرورش قـارچ خوراکـی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.