دانلود مقاله فرآیند انجماد مواد غذایی

چهارشنبه 16 تیر 1395 ساعت 08:50
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
دانلود مقاله فرآیند انجماد مواد غذایی

دانلود مقاله فرآیند انجماد مواد غذایی

دانلود مقاله فرآیند انجماد مواد غذایی

کار فرآیند انجماد مواد غذایی و عرضه آن که بوسیله کمیسیون فنی نگهداری مواد غذایی در سرد خانه زیر صفر تهیه و تدوین شده و در هشتادمین کمیته ملی استاندارد فرآورده‏های کشاورزی و غذائی مورخ 68/8/30 مورد تائید قرار گرفته ,  اینک به استناد ماده یک قانون مواد الحاقی به قانون تأسیس مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب آذرماه 1349 به عنوان آئین کار رسمی ایران منتشر می‏گردد .
 برای حفظ همگامی و همآهنگی با پیشرفتهای ملی و جهانی در زمینه صنایع و علوم , استاندارها و آئین کارهای ایران در مواقع لزوم مورد تجدید نظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استانداردها و آئین کارها برسد در هنگام تجدید نظر در کمیسیون فنی مربوط مورد توجه واقع خواهد شد .  
 بنابراین برای مراجعه به استاندارها و آئین کارهای ایران باید همواره از آخرین چاپ و تجدید نظر آنها استفاده نمود .  
 در تهیه و تدوین این آئین کار سعی شده است که ضمن توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه حتی المقدور بین این آئین کار و آئین کارهای کشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود .  
 لذا با بررسی امکانات و مهارتهای موجود و اجرای آزمایشهای لازم این آئین کار با استفاده از منابع زیر تهیه گردیده است :
   ( آئین کار فرآیند انجماد مواد غذایی و عرضه آن )
  1- هدف و دامنه کاربرد
 1-1- این آئین کار راهنمایی است برای تدوین استاندارد یا آئین کارهایی جهت تهیه , جابجایی و حفظ کیفیت مواد غذایی خاص یا گروهی از مواد غذایی که به روش انجماد سریع فرآیند شده و تا زمان فروش به مصرف کننده نهایی در حالت انجماد نگهداری می‏شود .  
 1-2- این آئین کار برای انواع غذاهایی که در معرض فرآیند انجماد سریع واقع شده و در همان حالت به بازار عرضه می‏شوند کاربرد دارد .  

  1- هدف و دامنه کاربرد
  2- مواد غذایی خام و آماده کردن آنها
  3- انجماد سریع
  4- نگهداری در سردخانه
  5- حمل و نقل و توزیع
  6- خرده فروشی
  7- بسته بندی و برچسب‏گذاری
  8- بهداشت

 

شامل 10 صفحه فایل word


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید دانلود مقاله فرآیند انجماد مواد غذایی جهت خرید دانلود مقاله فرآیند انجماد مواد غذایی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.