X
تبلیغات
رایتل

دانلود مقاله تاثیر شرایط مختلف بر یادگیری

سه‌شنبه 15 تیر 1395 ساعت 22:07
[ad_1] تنها فروشگاه فروش فایل
دانلود مقاله تاثیر شرایط مختلف بر یادگیری

دانلود مقاله تاثیر شرایط مختلف بر یادگیری

دانلود مقاله تاثیر شرایط مختلف بر یادگیری

انسان هایی که ما می شناسیم و با آنها در ارتباطیم، بر اثر یادگیری به آنچه که هستند رسیده اند. آنان عادت های زندگیشان را آموخته اند، و این عادت ها و همین طور خزانه معلومات، مهارت ها و شایستگی های انسانیشان که آنان را افراد متمایزی می سازد، می‌توانند با یادگیری تغییر یابند.

بزرگسالان افرادی بسیار قابل انطباق هستند و به شایستگی عمل می کنند. اینکه چگونه توانسته اند از نقطه شروع کودکی فوق العاده متکی به دیگران و نسبتاً بی کفایت بوده اند تا به این نقطه پیش بروند، پرسشی حائز اهمیت و قابل تعمق است. به طور حتم، بخشی از پاسخ به این پرسش در ساختار وراثتی و درک فرایند تحول (رشد) در جریان نشو و نما نهفته است. بخش دیگر که به مجموعه شرایط متفاوت در زندگی فرد مربوط می‌شود، همانا یادگیری است. به طور کلی مشخص شده است که مهارت های انسانی، ارج نهادن ها و استدلال ها با گوناگونی فراوانشان، همین طور امیدها، آرزوها، نگرش ها و ارزش های انسانی از لحاظ تحول تا حد زیادی به رویدادهایی وابسته اند که یادگیری نامیده می شود.

شامل 47 صفحه فایل word قابل ویرایش

 


اشتراک بگذارید:


[ad_2]
از فروشگاه فایل 4رروش اینجا کلیک کنید دانلود مقاله تاثیر شرایط مختلف بر یادگیری جهت خرید دانلود مقاله تاثیر شرایط مختلف بر یادگیری
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.